Lot od dłuższego czasu zapadł w pamięci jako przewoźnik oferujący promocje między innymi jest to super cenowy hit Szalona środa. W środku tygodnia możemy skorzystać z kupna tanich biletów lotniczych w przeróżne zakątki naszego kontynentu. Lot oferuje już połączenia na lipiec i sierpień. W siatce połączeń jest wiele ciekawych kierunków między innymi jest to Berlin, Paryż a także połączenia z polskimi miastami w tym z Gdańskiem. Loty realizowane są głównie z Warszawy, ale jest także możliwość połączeń z portów regionalnych. Praktycznie w każdej europejskiej stolicy warto spędzić swoje wczasy. Do zwiedzania Paryża nikogo nie trzeba zachęcać. Paryż to najbardziej romantyczna stolica świata a także miasto muzeów, w tym najważniejszy to Luwr. Siatka połączeń w szalonej środzie jest bardzo duża a zainteresowanych nie brakuje. Ostatnio ilość zainteresowanych pasażerów była tak duża, że promocję przedłużono do 48 godzin i obejmowała także czwartek.

Szalona środa

Oferta

Z oferty Lotu można także skorzystać jeśli chodzi o wiosenne podróże. Lot oferuje bilety lotnicze do Nowego Jorku a także do Mediolanu, Helsinek, Paryża i Tallinu. Oczywiście jako rodzimy przewoźnik oferuje mnóstwo połączeń miedzy polskimi miastami. Dzięki pomocy kolejnego przewoźnika Eurolotu jeszcze bardziej zasilone są trasy krajowe. Eurolot oferuje obecnie tanie loty z Zakopanego do Kołobrzegu, także możemy powitać wiosnę na zdrowym powietrzu pełnym jodu.

Flota PLL LOT

Mimo wcześniejszego kryzysu, Lot wychodzi na prostą i pozostawia w tyle wiele innych linii lotniczych. Lot zmienia swój wizerunek i stara się użyć wszelkich chwytów aby przekonać do siebie pasażerów. Przede wszystkim odmładza i odnawia flotę. Nowe samoloty będą nawiązywać do tradycji, gdyż będzie na nich widniał wizerunek Fryderyka Chopina, kościoła Mariackiego i Sukiennic. Lot chce połączyć nowoczesność z tradycją. Otwiera także nowe biura z nowym wizerunkiem. Pierwsze takie biuro zostało otworzone w Krakowie przy ulicy Basztowej. Oprócz tego biura, jeszcze inne siedziby są zlokalizowane w 10 innych miastach.