Air BerlinNiemiecka linia lotnicza coraz bardziej zyskuje na popularności, dzięki nowym kierunkom, inwestycjom a także licznym promocjom, które zachęcają z korzystana z usług właśnie tego przewoźnika. Po Lufthansie, Air Berlin zajmuje zaraz drugie miejsce. Od nowego roku planuje się zwiększyć połączenia z Polską, w tym przewoźnik planuje sprzedawać więcej biletów lotniczych do Warszawy. Ponadto znacznie polepszyła się jakość świadczonych usług na pokładach samolotów tej linii.

Nowa klasa biznes w Air Berlin

Jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku na niebie pojawił się pierwszy Airbus A330, który oferuje nowa klasę biznes. Na pokładach samolotów w tej klasie będzie można znaleźć 19 foteli z opcjami rozkładania i masażu. Pasażerowie będą także mieli więcej prywatności. Pasażerowie nie mogą także narzekać na brak rozrywki. Nowa klasa posiada specjalne monitory, na których klienci mogą oglądać programy muzyczne, filmy a nawet najnowsze hity kinowe. Podróżni otrzymują także zestawy niezbędne dla bezpieczeństwa w podróży. Ponadto mogą skorzystać z wybornych posiłków na pokładzie samolotu a także wybierać w bogatym zestawie win. Nowości są także związane ze zmianą głównego dyrektora linii lotniczych, która miała miejsce 7 stycznia. Być może przez zmiany w zarządzie już niebawem będą nas czekały także inne nowości.

Wczasy w Berlinie

Od sezonu letniego Air Berlin otwiera nowe połączenia z Warszawy. Dzięki temu ułatwi to komunikację między stolicami, także w celach biznesowych. Bilety lotnicze możemy kupić już w cenie 281 złotych. Na razie linia ogłosiła tanie loty od marca do października. Możliwy jest także wypad na krótszy okres, na przykład na weekend. W najtańszej z możliwych taryf musimy ograniczyć się tylko do bagażu podręcznego. Berlin to miasto cieszące się bardzo bogatą historią. Można znaleźć tu mnóstwo zabytków a także atrakcji turystycznych. Bilety lotnicze do Berlina w Air Berlin możemy kupic także z Gdańska i Krakowa. Oprócz tego przewoźnika możemy także skorzystać z usług linii Lot, która oferuje połączenie Wrocław - Berlin a także Poznań – Berlin. Z linią KLM polecimy także do niemieckiej stolicy z Warszawy.