Co roku staram się spędzać urlop w innym miejscu. Nie zawsze udaje mi się wyjechać za granicę naszego kraju, jednak organizuję wakacje w taki sposób, abym, po pierwsze się an nich nie nudził, a po drugie wyniósł z każdego wyjazdu coś nowego. Bardzo lubię zwiedzać i poznawać nowe zakątki Polski jak również i świata.

Hotele

Patrząc przez ten pryzmat wyszukuję sobie kolejnych miejsc, które chcę odwiedzić podczas urlopu.

W tym roku, jako że dysponuję nieco większym zapasem gotówki, postanowiłem pojechać na zagraniczne wakacje. Chciałem pojechać do jakiegoś egzotycznego i ciekawego kraju, jednak moja dziewczyna preferowała trochę inny model spędzania wolnego czasu. Ona wolała poleżeć na leżaku, opalać się, ewentualnie od czasu do czasu wejść do basenu w celu schłodzenia nagrzanego ciała. Musieliśmy więc znaleźć kraj który będzie odpowiadała nam obojgu. Nasz wybór padł na Tunezję. Jeszcze tam nie byliśmy, a od znajomych słyszeliśmy, że warto tam pojechać.

Udaliśmy się do biura podróży, aby wybrać jakąś ofertę, a było ich mnóstwo. Jednak nasze wymagania dotyczące wyjazdu były bardzo sprecyzowane. Hotel w którym mieliśmy mieszkać nie mógł mieć mniej niż cztery gwiazdki. Musiał się również znajdować bezpośrednio przy plaży, a opcja All inclusive nie mogła kończyć się wcześniej jak o godzinie dwudziestej trzeciej. Również cena była dość ważnym wyznacznikiem. Szukaliśmy oferty nie za drogiej, ale również nie najtańszej. Dzięki temu spośród wielu hoteli zostało nam do wyboru tylko kilka.

Od tego momentu rozpoczęły się poważne decyzje. Hotele, które pozostały nam do dyspozycji miały bardzo dużo do zaoferowania i wyglądały bajecznie. Na pierwszy rzut oka nie można się było do niczego przyczepić. Jednak po pogrzebaniu w sieci można było znaleźć kilka negatywnych opinii o niektórych hotelach.

Jednak czasu było niewiele. Z każdym dniem ofert było coraz mniej. Widać osób, które chciały wyjechać na wakacje do Tunezji było dość sporo. Trzeba było się zdecydować jak najszybciej, aby wakacji nie spędzić w domu.

Podjęliśmy ryzyko i wybraliśmy ofertę. Miała dość dobre opinie wśród internautów, jak i w biurze podróży. Jednak całą prawda wyjdzie na miejscu. Wtedy jednak będzie już za późno aby cokolwiek zmieniać.